Najrzadsza odmiana z numeratorem sześciocyfrowym z niskim numerem "355". Na rewersie poszukiwany i ceniony stempel "ENTWERTET".
Bez ugięć przez pole, ale z drobnymi zagnieceniami na prawej krawędzi oraz wąskim, śladem po przyklejeniu, bez uszkodzeniu powierzchni papieru.
Naturalny, bez konserwacji, z bardzo dobrą prezencją.
Egzemplarze ze stemplem na stronie odwrotnej należą do rzadkich i poszukiwanych pozycji przez kolekcjonerów pieniędzy obozowych.