Zygmunt III Waza, Grosz Kraków 1608

stan zachowania
+3/-2
cena wywoławcza
~11 EUR
~23 EUR
Literatura
Kopicki 790

Odmiana z herbem Lewart Jana Firleja, w tarczy hiszpańskiej oraz z rozetkami po bokach korony.

Dobrze wybity z ładnie zachowanym reliefem. Ciemna, równomierna patyna.

Stan zachowania
+3/-2