Wolne Miasto Gdańsk, 2 guldeny 1923 - NGC PF65 - stempel lustrzany

stan zachowania
NGC PF65 2-ga nota
cena wywoławcza
~469 EUR
~1 100 EUR
Literatura
Parchimowicz 63b, Kopicki 7843 (R8)

Bardzo rzadka moneta wybita stemplem lustrzanym.

Technicznie najwyższej jakości egzemplarz. Delikatna, naturalna patyna.

Druga najwyższa nota w rejestrze NGC i tylko jeden egzemplarz lepiej oceniony.

Pozycja do zaawansowanych zbiorów monet WMG.

Polecamy!

Stan zachowania
NGC PF65 2-ga nota