100 marek 1916 Jenerał - sześciocyfrowa numeracja

stan zachowania
4
cena wywoławcza
~23 EUR
~37 EUR
Literatura
Miłczak 6a

Dobra prezencja jak na technicznie niski stan zachowania. Bez konserwacji.

Stan zachowania
4