Dobra prezencja jak na technicznie niski stan zachowania. Bez konserwacji.
> | 10 | ||
100 | |||
> | 20 | ||
3 000 | |||
20 000 | |||
50 000 | |||
> | 2 000 | ||
100 000 | |||
> | 5 000 | ||