20 złotych 1940 - bez numeratora, z szerokim marginesem.

stan zachowania
-1
cena wywoławcza
~9 EUR
~30 EUR
Literatura
Miłczak 95

Druk w pełni ukończony, ale bez serii oraz numeracji. Szeroki margines, prawdopodobnie efekt wtórnego wycięcia.

Poziome zagniecenia, przebiegające na całej szerokości, prawdopodobnie pozostałość po złożeniu całego arkusza w rulon. Załamanie na lewym, dolnym narożniku.

Bez konserwacji.

Stan zachowania
-1