Grecja, Bospor Cymeryjski, IV-III w. pne., Brąz

stan zachowania
+3/3
cena wywoławcza
~11 EUR
~12 EUR
Literatura
SNG Copenhagen 46

Mennica Pantikapea.

Awers: Głowa Satyra w lewo

Rewers: Łuk, strzała, poniżej ΠΑN

Waga 2.90 g.

Stan zachowania
+3/3