Władysław II Jagiełło, Półgrosz Kraków - znaki F‡

stan zachowania
-2
cena wywoławcza
~11 EUR
~93 EUR
Literatura
Pawlikowski XVII.4.1, Kopicki 374

Pierwszy typ półgroszy z literą F (inicjał Mikołaja Falkinberga) obok podwójnego krzyża, dawniej przypisywanych do Wschowy. Datowany na lata 1412-1414.

Niedobity, ale czytelny z ładnym połyskiem.

Stan zachowania
-2