Replika 5 milionów 1995 - CM - z autografem Cz.Miłczaka

stan zachowania
cena wywoławcza
~23 EUR
~140 EUR
Literatura
Parchimowicz K2.e

Oficjalna replika banknotu niewprowadzonego do obiegu z serią CM od inicjałów Czesława Miłczaka. Dodatkowo banknot z oryginalnym autografem autora najlepszej publikacji dotyczącej polskich banknotów i datą 2014.

Spora gratka dla kolekcjonerów, zważywszy, że samą replike z inicjałami CM wydano w niskim nakładzie 100 sztuk, a tu mamy sygnowany egzemplarz.

Stan zachowania